santral.com Gizlilik İlkeleri

Türkiye'nin online satış yapan, en geniş yelpazeli elektrik enstalasyon ve şalt tekniği ürünleri sitesini kullanırken, aşağıdaki konulara dikkat edeceğimizi bildirmek istiyoruz.

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde bu sitenin işletiminden sorumlu şirket dışında başka kuruluşlara dağıtılmayacaktır.

2. Girdiğiniz kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer kişi ve kuruluşlara açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, şirketimiz tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. İşlemler sırasında, isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak, Fiyat talebi, Teklif ve Sipariş sürecinde size ulaşabilmemiz ve iş sürecinin kısaltılması için gereklidir. Fatura bilgilerinizi oluşturacağı için talep ettiğimiz bilgilerin ve özellikle e-mail adresinizin, doğru ve gerçek olması zorunludur.

4. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Vadeli satış yapılması durumunda, kredili müşteri statüsüne girdiğiniz vakit, birtakım bilgileri artık siz de değiştiremez durumda olacaksınız. Bu bilgileri güncellemek için şirketimize yazılı olarak başvurmanız gerekecektir. Bunun dışında site işleticisi şirket bünyesinde, bu değişiklikleri yapmaya yetkili özel proje grubu dışında bir personel olmayacaktır.

5. Bize verdiginiz bilgiler 3. şahısların kullanımına açık olmayacaktır. Ancak siparişlerinizde bölgesel bir altbayi üzerinden almayı onay vermeniz halinde, çok kısıtlı bir bilgi olarak firma isminiz, adresiniz ve telefonlarınız, seçmiş bulunduğunuz altbayimiz hizmetine sunulacaktır.

6. Kredi Kartı bilgileriniz, ekstra bir güvenlik sağlamak amacıyla, sistemde tutulmamaktadır. Dolayısıyla bu bilgiye kimse sahip değildir.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.

Santral Elektrik A.Ş.

Soru ve görüşleriniz için lütfen Bize Ulaşın bölümünden mesajınızı gönderiniz...