SANTRAL ELEKTRİK A.Ş.  |  VEZNE  |   |   |   |   |  Henüz giriş yapmadınız!
0
   
 
 
Ürün Arama Motoru  »     

Kurumsal Bilgiler


Ürünler

Santral Elektrik A.Ş' nin endüstriyel elektrik cihazları kategorisindeki ürün çeşitliliği, 200 den fazla marka ve yaklaşık 100.000 aktif stok kaleminden oluşmaktadır. Şirketimiz bu yelpaze içinde 11 üreticinin Türkiye genelinde distribütörlüğünü üstlenmiş, diğer birçok ürünü de, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre temin ve tedarik etmektedir.


Şirketimiz tüm ürün yelpazesini santral.com e-iş platformunda, tüm kullanıcılara açık olabilecek bir şekilde sunmaktadır. Bu platform, son tüketiciler, ticari firmalar, üreticiler ve ticari zincirdeki tüm halkalarının istifade edebileceği bir şekilde tasarlanmıştır.


Şu an sitemizin "e-market" bölümünde, distribütörlüğünü üstlendiğimiz tüm markalara ait 77,250 adet ürün mevcut olup, zaman içinde diğer birçok markanın ürünleri de eklenecektir. Müşterilerimiz santral.com üzerinden tüm markalara ve ürünlerine kolayca ulaşabilmekte ayrıca gerekli olan tüm teknik bilgi ve dökümanlara sahip olabilmektedirler.


Dünyanın en büyük endüstriyel cihaz ve otomasyon üreticisi, ve sektöründe lider olan bu dev kuruluşla Türkiye'de faaliyete başladığı andan itibaren ticari ilişkimizin süregelmesi şirketimiz için bir gurur kaynağıdır.


Şirketimiz Türk SIEMENS' in elektrik sektörüyle ilgili dört ana bölümünün Türkiye genelinde dağıtımını yapmaktadır.


Santral Elektrik A.Ş. son 15 senedir SIEMENS'in Türkiye'deki en büyük dağıtıcısıdır.

SIEMENS Ürün Grupları

Enstalasyon Cihazları
Şalt Tekniği Cihazları 1
Şalt Tekniği Cihazları 2
Hız Kontrol Cihazları
Ürünler Global (İthal)
Siemens Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Mudanya'da bulunan Türk SIEMENS Kablo fabrikası, İtalyan PIRELLI grubu tarafından 1999 senesinde satın alınmış ancak 2005 senesinde Amerikan GOLDMAN SACHS finans kuruluşuna devretmiş bulunmaktadır. Bu süreç içinde şirket marka ve isim değiştirmiştir. Kuruluşunda Türk Siemens olan markası daha sonra Türk Pirelli olarak değişmiş ve günümüzde Türk Prysmian olarak devam etmektedir.


Santral Elektrik A.Ş. kablo sektöründe, ilk kuruluşunda Türk SIEMENS ile dağıtımda bulunduğu ürünleri, günümüzde Türk PRYSMIAN ile de sürdürmektedir. Şirketimiz tüm kablo çeşitlerinin geniş bir stoğunu tutmakta ve yurt geneline dağıtımını gerçekleştirmektedir.

PRYSMIAN Ürün Grupları

İletkenler
Enerji Kabloları
Orta Gerilim Kabloları
Kauçuk Kablolar
Halogen Free Kablolar
Telekominikasyon Kabloları
Kablo Aksesuarları
Prysmian Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Ampul ve aydınlatma konusunda dünyada lider olan Türk PHILIPS ile firmamızın ilişkileri, şirketin Türkiye'de faaliyete başlaması ile filizlenmiş, günümüzde artarak devam etmektedir.


Seneler önce sadece ampul dağıtımı yapan şirketimiz, bugün aydınlatma konusunun tüm ürünlerinin, çok geniş bir şekilde stoğunu tutmakta, ayrıca PHILIPS ile beraber birçok aydınlatma projeleri yürütmektedir.

PHILIPS Ürün Grupları

Ampuller
Balast ve Ateşleyiciler
Armatürler
Philips Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Sektöründe lider olan Tyco Electonics, SCHRACK markalı röleleri ile tüm dünya üzerinde üne sahip, kalite ve üstünlüğü tartışılmaz bir üründür.


Şirketimiz SCHRACK markasının Yetkili Satıcısı olup çok geniş bir stok seviyesiyle tüm ürün yelpazesini Türkiye geneline dağıtmaktadır. Ürünler üç ana başlıkta toplanmış ve döviz bazında satılmaktadır.

SCHRACK Ürün Grupları

PCB Kart Tipi Röleler
Endüstriyel Röleler
Röle Soketleri ve Aksesuarlar
Schrack Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Sürekli yaptığı yatırımlarla ve Ar-Ge çalışmalarıyla ürün kalitesini devamlı dünya düzeyinde tutarak müşteri memnuniyetini kazanmış olan KLEMSAN, bugün 38 ülkeye ihracat yapan, Türkiye'nin iftiharı nadide firmalarından biridir.


Ürün yelpazesi çok detaylı ve geniş olan firmanın Türkiye'deki en büyük dağıtıcısı şirketimizdir. Çok geniş bir stokla çalışan şirketimiz, ürünleri beş ana dalda kategorize etmiştir.

KLEMSAN Ürün Grupları

Klemensler & Aksesuarlar
Sinyal Kutuları
Etiketleme & Kodlama
Kablo İlişkili Ürünler
Otomasyon Ürünleri
Klemsan Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Entes, Elektronik Röleler ve cihazlar konusunda, kalitesiyle ve ürün yelpazesiyle rakip tanımayan, teknolojiyi ithal ettiğimiz ülkelere dahi, teknoloji satabilen bir firmadır.


Şirketimiz ENTES ürünlerini geniş bir stokla, müşterilerine çok uzun bir süredir ulaştırmakta ve yetkili satıcılığını yapmaktadır.

ENTES Ürün Grupları

Entes Tüm ürünler
Entes Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Kalitesiyle, deneyimiyle, sektöründe pazara tek başına hakim olan Varkon firmasının ürettiği KONDAŞ marka kondansatörler, tüketicinin vazgeçilmez ürünü olmuştur.


Şirketimiz bu ürünün stoğunu çok geniş tutmakta ve senelerden beri yetkili satıcılığını yapmaktadır.

KONDAŞ Ürün Grupları

Kondaş Tüm ürünler
Kondaş Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Pako Şalterler konusunda büyük ilerlemeler kaydetmiş olan METOP firması, günümüzde ürünlerini yurt dışına ihraç etmekte ve Türkiye'de tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Firma aynı zamanda steatit porselen ile sigorta buşonları ve altlıkları da üretmektedir.


Şirketimiz bu ürünün stoğunu çok geniş tutmakta ve senelerden beri yetkili satıcılığını yapmaktadır.

METOP Ürün Grupları

Metop Tüm ürünler
Metop Fiyat Listeleri & Dökümanlar

Şirketimizin imalat firması olan SİMPA, sıkmalı kablo pabuçları, müşterek otomat baraları ve mini boy kontaktör üretmektedir. Kurulduğu 1978 senesinden bugüne, kalite tutkunu olan firma, Türkiye'de imal edilen kablo pabuçlarına TSE standardı anlayışını da getirmiştir.


Yurtdışına ihracatı da olan markanın Türkiye geneline satışını Santral Elektrik A.Ş. yapmaktadır.

SİMPA Ürün Grupları

Simpa Tüm ürünler
Simpa Fiyat Listeleri & Dökümanlar

SİTECO Ürün Grupları

Siteco Tüm ürünler
Siteco Fiyat Listeleri & Dökümanlar

HES Ürün Grupları

Hes Tüm ürünler
Hes Fiyat Listeleri & Dökümanlar

KLAS Ürün Grupları

Klas Tüm ürünler
Klas Fiyat Listeleri & Dökümanlar

ŞAFAKSAN Ürün Grupları

Şafaksan Tüm ürünler
Şafaksan Fiyat Listeleri & Dökümanlar