SANTRAL ELEKTRİK A.Ş. VEZNE  |   |   |   |   |  ÜYE OL
   
 
 
Ürün Arama Motoru  »     
 

Kişisel verileriniz T.C. Anayasası, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") ve ikincil mevzuatı başta olmak üzere ilgili tüm mevzuat düzenlemelerine uygun olarak işlenmekte, muhafaza edilmekte ve paylaşılmaktadır.
Daha detaylı bilgi için;

- Çevrimiçi Kullanıcılar İçin Aydınlatma Metni'ni
- Web Sitesi Üyelik Formu için Aydınlatma Metni'ni
- Rıza Metni'ni
- Çerez Politikası'nı

okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Üyelik Hakkında


Hoşgeldiniz...


Üyelik kaydı ücretsizdir , hemen üye olmak için burayı tıklayabilir veya üyelik avantajları hakkında bilgi almak için bu sayfayı incelemeye devam edebilirsiniz.


Lütfen Üyelik Avantajları bölümünü dikkatle okuyunuz. Firmanız ve personelinize çok fazla zaman kaybettiren rutin işlerinizin santral.com üzerinden şaşırtıcı derecede hızla yapılabileceğini göreceksiniz. Herhangi bir konuda yardım almak için lütfen Bize Ulaşın bölümünden mesajınızı gönderiniz.


İyi çalışmalar dileriz.


Üyelik Avantajları

Rekabetçi Fiyatlarla Alışveriş

İhtiyacınız bulunan ürünleri, piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyata ve çok çeşitli ödeme alternatifleriyle, en doğru yerden almanın avantajını yaşayın.

Birçok marka ve 25,000 ürünle her an güncel e-market

Aradığınız her ürünü bulabileceğiniz ve detaylarıyla inceleyebileceğiniz son derece pratik ve kullanışlı e-marketimizde tek hamle ile istediğiniz ürüne ulaşabilme imkanına kavuşacaksınız.

Depo Stok mevcudiyeti sorgulama

İlgilendiğiniz tek ürünle veya belgeniz dahilindeki tüm ürünlerle ilgili, tek bir hamle ile depo stok mevcudiyetini sorgulama imkanı elde edeceksiniz.

Sadece size özel iskonto oranları ile alışveriş

Şirketimizle bir iskonto protokolü yapın. " santral.com " e-iş platformunda tüm günlük alışverişlerinizde bu iskonto oranları uygulansın, sahte ürün almamanın ve her seferinde pazarlık yapmamanın gönül rahatlığını yaşayın.

Projeleriniz için fiyat talebi

Projelerinizi üretici firmaları da haberdar ederek en uygun şekilde teklifleyebilmemiz için, fiyat talebinde bulunun. Üreticilerin projenizle ilgili ziyaretlerini sağlamanın avantajını yaşayın.

Siparişinizden teslim edilemeyen ürünlerinizi görün

Şirketimizdeki cari hesap bilgilerinizi ve siparişlerinizden bakiye kalan, teslim edilememiş ürünlerin listelerini alarak işinizi kolay ve doğru takip etme rahatlığını yaşayınız.

Müşterileriniz için hızlı, alternatifli, kusursuz Teklif Mektupları hazırlayın

Bir seferliğe mahsus kendi firma logonuzu ve müşteri bilgilerini adres defterinize giriniz. "santral.com" e-iş platformundaki 25,000 üründen istfade ederek, müşterilerinize hızlı, kusursuz, teklifler hazırlayın, yollayın ve düzenli bir şekilde saklayın.

Sadece size ait olan bir e-ofis

Üyeler çeşitli yöntemlerle hazırladıkları belgeleri ( Fiyat Talebi, Teklif Mektubu, Sipariş vs ) ve tüm işlemleri, kendilerine tahsis edilen e-ofis' leri kullanarak yaparlar. Her türlü ayrıntının ve konforun düşünüldüğü e-ofislerde, işlemlerin detayları, kolaylığı ve faydaları karşısında şaşıracaksınız!

Fırsatlardan istifade

Çeşitli kampanyalarımızdan bir tanesi mutlaka size hitap edecektir. Avantajları değerlendirin ve rekabet şansınızı arttırma imkanına kavuşun.

Hızlı sipariş imkanı

Bir seferliğe mahsus, hızlı sipariş kurallarınızı tanımlayınız. Yoğun işleriniz arasında, klasik ve uzun sipariş verme yöntemini kullanmadan çok hızlı bir şekilde şiparişinizi bitirmenin rahatlığını yaşayınız.

Güncel fiyat listeleri, teknik bilgiler ve dökümanlar

Tüm markaların güncel ve geçmişe dönük alternatifli, orjinal veya özet fiyat listeleri ve ürünlerle ilgili Teknik bilgiler, broşürler ve dökümantasyonlarla istediğiniz bilgilere kavuşma imkanını elde edeceksiniz.

Global ürün linkleri

Özellikle Siemens ürünlerinde dünya kataloğunu kullanma, resim bankasından ve ürün destek hattından istediğiniz ürün hakkında çok geniş bilgiyi, resim uygulamalı işletme ve montaj talimatlarını ve test raporlarını elde edebileceksiniz.

E-iş ortağımız olun, ticaret hacminizi arttırın

Hizmete sunduğumuz "santral.com" e-iş platformu, alt bayilerimizin istifadesine açık bir şekilde tasarlanmıştır. E-iş ortağımız olmanız halinde, diğer tüm kullanıcı haklarının yanısıra, müşterilerden de sipariş alabilecek ve ticari faaliyetlerinizi genişletme imkanına sahip olacaksınız. Bu seçenek sadece sektörümüzdeki ticari firmalar için geçerlidir.

Santral Elektrik A.Ş. 2006 © Tüm hakları saklıdır.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry