SANTRAL ELEKTRİK A.Ş.  |  VEZNE  |   |   |   |   |  Henüz giriş yapmadınız!
0
   
 
 
Ürün Arama Motoru  »     

Son Tüketiciler


Proje ve Taahhüt Şirketleri

Satış öncesi hizmetin çok önemli olduğu ve uzun bir süreçten geçecek olan bir işe hayat veren bu firmalar Santral Elektrik A.Ş. ve üreticisi açısından stratejik bir öneme sahiptirler.

Şirketimiz, işin proje safhasında, bu firmaları üreticiler ile tanıştırmakta, çok önem taşıyan fiyat, vade ve lojistik kondisyonları, beraberce tesbit etmektedir. Montaj ve tatbikat safhasında ise şirketimizin geniş ürün yelpazesi, stok bulunurluluğu ve akışkan lojistiği bu grubun yüksek derecede memnuniyetini sağlamaktadır.

Şirketimiz, "santral.com" e-iş platformunda, bu grupların projeleriyle doğrudan üreticilerin ilgilenmesini sağlamak amacıyla, bir davet formu koymuştur. Bu formu dolduran proje ve taahhüt firmaları, seçtikleri üreticinin kendilerine ziyaretini temin edebilecektir.

Bu grubun, projelerini hazırlama safhası "santral.com" platformunda çok detaylı bir şekilde yapılabilmekte, tüm listeler daha sonra ait olduğu proje adı altında toplanabilmekte, mükerrer ürünler birleşerek, tek bir satınalma listesi elde edilebilmektedir.

Kullanıcılar bu projeleri her açtıklarında maliyetlerini güncel fiyat ve iskontolarla görebilmekte, şirketimiz veya üreticilerden özel fiyat talep edebilmekte, ve hatta kendi müşterilerine YTL, EUR, USD bazında teklifler hazırlayabilmektedirler.

Sanayi Kuruluşları & Küçük ve Orta Boy İşletmeler

Yurt sathında en çok talebi yaratan bu firmalara, şirketimiz çok uzun bir süredir hizmet vermektedir. Ürün bazında ve kendilerine özel çözümler bekleyen bu işletmelere, şirketimiz yine üreticisi veya pano imalatçıları ile beraber ortak hareket etmektedir.

Şirketimiz bu işletmelerin ihtiyaç duydukları konularda, projelendirme ve bilgilendirme çalışmalarını, ilgili üreticilere ücretsiz yaptırmakta, seminerler verdirmektedir.

Santral Elektrik A.Ş. ürün yelpazesinin, çok geniş olması ve birçok markanın da genel dağıtımını yapması, bu kuruluşlara, ihtiyaçlarını tek bir yerden ve en cazip fiyatla tedarik etme fırsatını vermektedir.

Şirketimiz, "santral.com" e-iş platformunda, bu kuruluşlarla ürün bazında bir iskonto protokolü yapmakta ve tüm ihtiyaçlarını, bu platform üzerinden süratle karşılamaktadır.

Makina İmalatçıları

İş konuları itibariyle, devamlı ve düzenli bir şekilde aynı malzeme gruplarını kullanmaları açısından bu gruba ait müşteriler, üreticiler için bir hayli önem taşırlar.

Santral Elektrik A.Ş. çok düzenli bir lojistik desteğe ve indirimli fiyatlara sahip olmak isteyen bu kuruluşlara, terminli stok takip sistemiyle, periodik tarihlerde teslim edilecek ürünleri, müşterisi adına takip etmekte, sorunlu zamanlarda kendi stoklarından istifade ile üreticisinden daha düzenli bir lojistik sağlamaktadır.

Şirketimiz bu grup müşterilerin indirimli fiyat tesbitini üreticiye bırakır. Ayrıca kendi finansman imkanları sayesinde, bu kuruluşlara üreticide bulamadıkları ödeme ve vade imkanları sunmaktadır.

Pano İmalatçıları

Santral Elektrik A.Ş. sektörün vazgeçilmez firmaları olan bu potansiyele, her proje bazında ayrı çözümler getirmeyi hedefler. Bu kuruluşların kullandığı tüm malzeme grubunun tedarikçisi olan şirketimiz, indirimli fiyat ve akışkan lojistiği ile, müşterisine tek bir yerden hesaplı alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Şirketimiz uzun bir süredir pano imalatçılarının malzeme ihtiyaçlarını karşılamakta ve indirimli fiyatlarıyla bu grubun had safhada müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Bu grubun projelendirme çalışmaları "santral.com" platformunda son derecede kolay olabilmekte ve projedeki değişiklikler sorunsuz olarak anında tatbik edilebilmektedir. Kullanıcılar bu projeleri her açtıklarında güncel fiyat ve iskontolarla görebilmekte, hatta kendi müşterilerine YTL, EUR, USD bazında teklifler hazırlayabilmektedirler.